מזרון קינג רויאל | מזרון
שלום אורח
TOP SLEEP מזרונים  |   אודותינו  |   שאלות נפוצות  |   תקנון  |   צרו קשר
קטגוריות
מזרנים
חדר שינה
ספות נוער
ספות וחצי
פינת אוכל
סלון
מבצעים חמים
מזנונים
עודפים
בלוג


ראשי מזרנים מזרני קינג רויאל

החלטה על רכישת מזרון, היא לא פשוטה מכיוון שבדרך כלל הוא ילווה אותך לתקופה של יותר מ 5 שנים, במידה ורכשת מזרון איכותי,  לפי סקרים רצוי להתמיד בשינה על אותו מזרון מאשר להחליף מזרון כל כמה שנים, לכן לפני בחירת המזרון עליך לערוך סקר נרחב שבסופו תבחר מיזרון איכותי ושיישאר איתך לאורך שנים.


מה חשוב ?
קיימים מספר רב של סוגי מזרנים, הן מבחינת יצרנים, מידות, סוגים ודרגות קושי, הדעה הרווחת כיום היא שעל המזרן להיות קשה, בכתבה שהתפרסמה ב YNET תחת הכותרת: יותר קשה, יותר טוב, נאמר שהנקודה הכי חשובה בשינה היא התמיכה. לפי כתבה זו אין חומר הגלם ממנו עשוי המזרון משנה כלל, למרות שבהמשך הכתבה כן כתוב כי יש לבדוק אם היצרן מתחייב שהמזרון יישאר באותה איכות גם אחרי 5 שנים, אז כן משנה מהו חומר הגלם ממנו עשוי המזרן.


שני מזרנים (הפרדה יהודית), במקרים בהם קיים פער רב במשקל של שני בני הזוג רצוי מאוד לבחור באפשרות של שני מזרנים ולא אחד, וזאת על מנת שלא תהיה הפרעה בכל תנועה של אחד מבני הזוג על המזרן.


לסיכום, כשאתם רוכשים מזרן, רצוי שהמזרן יהיה קשה, רצוי שיהיה איכותי כך שיחזיק לאורך זמן, רצוי שזמן האחריות יהיה גבוה, וכמובן שהמחיר יהיה אטרקטיבי, בהצלחה.

מזרן קשיח ללא קפיצים קינג רויאל דגם גולד סטרונג
פרטים נוספים ₪1,670
מזרן אורטופדי קינג רויאל דגם פרולוג'יק
פרטים נוספים ₪1,750
מזרן קפיצים קינג רויאל "טריפל ווינר"
פרטים נוספים ₪3,190
מזרן קפיצים קינג רויאל דגם אלסטיק
פרטים נוספים ₪990מזרן קינג רויאל דגם טריפל ווינר
פרטים נוספים ₪2,490
מזרן קינג רויאל דגם גולף
פרטים נוספים ₪1,590